La Vie Claire. BIO mam to w naturze

70-lecie marki La Vie ClaireMarka La Vie Claire obchodzi w tym roku 70 lat. Jej powstanie zainspirowane było przez wizjonera i humanistę Henriego Charlesa Geffroy. Od 70 lat przyświeca nam ten sam cel: rozpowszechniać i promować możliwie jak najszerzej koncepcję naturalnej, prostej diety i zdrowego trybu życia.

W naszych sklepach, codziennie dzielimy się pasją i szacunkiem do produktów ekologicznych. Bardzo zależy nam, aby sztuka życia BIO stała się codzienna, osiągalna i aby korzyści z niej płynące oddziaływały jak najmocniej.

Bardziej niż kiedykolwiek cenimy sobie zachowania odpowiedzialne ekologicznie. Marka La Vie Claire angażuje się w działania związane ze zrównoważonym rozwojem, szacunkiem dla środowiska i różnorodnością biologiczną. Idziemy naprzód, nie zapominając o swoich korzeniach. Jesteśmy dumni ze swojego pochodzenia i wykorzystujemy siłę doświadczenia, aby budować mocne oraz trwałe struktury.

I chociaż w Polsce dopiero „raczkujemy”, to staraliśmy się właściwie uczcić ten piękny jubileusz.

W marcu i kwietniu przygotowaliśmy dla naszych klientów 4 tygodnie promocji i konkursów. Wiele produktów w promocyjnych cenach. Były konkursy, w których nasi klienci wygrali najlepszej jakości, pełne zdrowia produkty BIO. A na koniec zabawy, w ręce zwycięzcy trafiła nagroda główna - koszyk zakupów o wartości 300 zł!

Szczegółów z przebiegu akcji szukaj na naszym profilu na Facebooku i Instagramie.


Poznaj lepiej La Vie Claire:

70-lecie marki La Vie Claire

Niezwykła historia

Nasze wartości

Polityka jakości

Kalendarium

Współpracuj z nami
Bądź w kontakcie

Napisz do nas

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Porozmawiamy o Twoich pomysłach i spostrzeżeniach.

Newsletter

Zapisz się do newslettera. Otrzymasz informacje o nowościach oraz promocjach.

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Polub nasz profil

Bądź na bieżąco. Polub. reaguj, nie zgub, udostępniaj i komentuj.