La Vie Claire. BIO mam to w naturze

Nasze wartościLa Vie Claire, jest francuską firmą zajmująca się od 1948 roku dystrybucją produktów ekologicznych. Posiada sieć sklepów bio, własnych oraz franczyzowych. Przez 65 lat swojego istnienia, La Vie Claire była zawsze blisko idei swego założyciela. Szczerość i wiedza pozostały nienaruszone.

W 2017 roku został otwarty pierwszy sklep La Vie Claire w Polsce. Siedziba tego sklepu mieści się w Galerii Przymorze, przy ul. Obrońców Wybrzeża 1, w Gdańsku Przymorze. Naszym powołaniem jest przekazywać dzień po dniu miłość i szacunek do produktów naturalnych i ekologicznych. Każdego dnia poszukujemy, tworzymy, rozwijamy, rozpowszechniamy i polecamy organiczne, naturalne oraz zdrowe produkty odpowiadające potrzebom życia codziennego.

Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, jesteśmy zobowiązani do obrony wartości rolnictwa ekologicznego i odczuwamy satysfakcję z faktu, iż mamy możliwość podzielenia się naszym stylem życia z szerszym gronem odbiorców: jeść zdrowo i żyć lepiej poprzez przyjęcie odpowiedzialności za środowisko naturalne.

Bardzo ważne są dla nas: jakość i partnerskie relacje z dostawcami. Przywiązujemy wagę do tego, aby współpracować z najlepszymi fachowcami w zakresie wiedzy i know-how oraz utrzymywać trwałe relacje z partnerami oparte na równowadze i szacunku.
Poznaj lepiej La Vie Claire:

70-lecie marki La Vie Claire

Niezwykła historia

Nasze wartości

Polityka jakości

Kalendarium

Współpracuj z nami
Bądź w kontakcie

Napisz do nas

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Porozmawiamy o Twoich pomysłach i spostrzeżeniach.

Newsletter

Zapisz się do newslettera. Otrzymasz informacje o nowościach oraz promocjach.

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Polub nasz profil

Bądź na bieżąco. Polub. reaguj, nie zgub, udostępniaj i komentuj.